Zdá sa vám, že váš zrak už nie je taký ostrý ako kedysi? Veľa ľudí podceňuje pravidelné prehliadky u očného lekára. Nečakajte pridlho a objednajte sa na komplexné očné vyšetrenie. Prečo by ste si mali vybrať práve našu kliniku? 

Očné lekárstvo sa venuje diagnostike, liečbe i prevencii očných chýb a ochorení.

Personál s dlhoročnými skúsenosťami a ľudským prístupom

Očné lekárstvo sa venuje diagnostike, liečbe i prevencii očných chýb a ochorení. Na našej klinike pôsobia špičkoví optometristi a oční lekári, ktorí sa špecializujú na ochorenia očných viečok, rohovky, šošovky i zrakového nervu. Najčastejšie riešime tieto ťažkosti:

  • operácia šedého zákalu,
  • korekcia dioptrií,
  • úprava koordinácie pohybu očí,
  • liečba syndrómu suchého oka. 

V našej ambulancii sa stretnete s profesionálnymi lekármi, ktorým nie je cudzí ľudský prístup k pacientom. Na každého si vyhradíme dostatok času, aby sme mu podrobne vysvetlili proces očného vyšetrenia a takisto odpovedali na všetky otázky. 

Chápeme, že zdravie očí je pre každého človeka priorita č. 1, preto sa pri konzultácii i vyšetrení snažíme byť čo najdôslednejší. Tak, aby ste presne vedeli, na čom ste a aké riešenia existujú na váš problém. 

Moderná klinika = moderné technológie

V Medican Clinic používame na vyšetrenie zraku najmodernejšie technológie. Kvalitné vybavenie nám poskytuje presné a komplexné výsledky. To zaručuje, že naša liečba je na mieru prispôsobená každému pacientovi a samozrejmosťou je čo najefektívnejšia starostlivosť. 

Okrem špičkových nástrojov na diagnostiku na vás čakajú aj moderné čisté priestory. Sami viete, ako biedne sú na tom niektoré štátne polikliniky a nemocnice, čo sa týka prístupu k pacientovi i stavu budov. V Medican Clinic sa budete cítiť príjemne už pri vstupe. 

Pri kontrole zraku to nekončí 

Nevenujeme sa len kontrole zraku – staráme sa o celkové zdravie vašich očí. Samotnému vyšetreniu zraku predchádza rozhovor s pacientom. Prediskutujeme všetky potenciálne problémy a posúdime vaše každodenné návyky a celkový životný štýl. 

Vďaka podrobnému vyšetreniu vám vieme odporučiť, ako by ste sa mali starať o svoje oči aj v budúcnosti. Ponúkame tiež rady týkajúce sa výživy a zmeny životného štýlu, ktoré pomôžu zlepšiť alebo udržať zdravie zraku v priebehu času. 

Či už dlhé roky navštevujete očného lekára alebo ste na očnom vyšetrení nikdy neboli , Medican Clinic má pre vás otvorené dvere. Vďaka pravidelným očným prehliadkam a prevencii môže byť váš zrak kvalitný až do pokročilého veku života. 

Zavolajte nám na číslo +421 948 331 496 alebo napíšte mail na ocne@medican.sk a zarezervujte si termín vyšetrenia.